[Add Web in Catalog ]
Site Catalog » Программы

Sites in category: 2
Shown sites: 1-2

Sort by: Date · Name

Підвищення ефективності господарювання в більшості залежить від обгрунтованості, своєчасності і доцільності прийнятих управлінських рішень.

Адже правильно організована робота по аналітичному дослідженню результатів господарювання може забезпечити її дієвість і ефективність, ґрунтовно вплинути на хід господарських процесів. Тому організація АГД на підприємствах повинна носити науковий характер аналізу - ґрунтуватися на досягненнях НТП, враховувати економічні закони, проводитися з використанням науково обґрунтованих методик.

Программы  Дата: 20.03.2015

Фирма AFI Distribution является официальным представителем GFI Software в России и странах СНГ. Более 10 программных и облачных решений для различных задач ИТ. Спектр продуктов состоит из более 10 программных и облачных решений: контроль и защита доступа в веб, автоматический мониторинг всех узлов в сети + SIEM, а также контроль утечки информации через внешние накопители, а также решения для других задач. Техническая поддержка на любом этапе. Детальная информация представлена на Gfi-Software.Ru
Программы  Дата: 09.02.2015